harcerskie kroniki filmowe

Hufiec ZHP Starachowice

O nas           Filmy           Zdjęcia         Kontakt

Harcerskie Kroniki Filmowe

Harcerskie Kroniki Filmowe mają już za sobą niezwykle różnorodne realizacje. W ciągu paru lat działalności staliśmy się stałymi bywalcami takich wydarzeń jak: Harcerski Rajd Świętokrzyski, Manewry Chorągwi Kieleckiej, czy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej. Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z hufcowym rajdem, czy też wydarzeniem organizowanym przez Główną Kwaterę, zawsze dajemy z siebie wszystko. Właśnie dzięki temu mieliśmy zaszczyt uwieczniać w tym roku wszystko to, co działo się na Wędrowniczej Watrze!

Czekamy na kolejne wyzwania, a w międzyczasie polecamy zapoznać się z naszymi dotychczasowymi produkcjami!

Poniżej kilkanaście wybranych realizacji, wszystkie nasze filmy są na YouTubie kanał Harcerskie Kroniki Filmowe.

Śledźcie nas również na Facebook-u.